Kimber Kable 4PR „HiFi Choice WINNER 2011”

Aktualności

Przewód głośnikowy Kimber Kable model 4PR zdobył wyróżnienie „Hi-Fi Choice WINNER 2011”

Z wielką przyjemnością chcemy poinformować, że jeden z najpopularniejszych na świecie przewód głośnikowy Kimber Kable model 4PR zdobył wyróżnienie „Hi-Fi Choice WINNER 2011” w kategorii „Najlepszy kabel głośnikowy”.

W uzasadnieniu wyróżnienia czytamy:

„Konstrukcja i komponenty kabla 4PR sięgają parę dekad wstecz – przewodniki w polietylowych koszulkach splecione ze sobą w celu zmniejszenia interferencji. Chociaż może nie jest to zbyt radykalne rozwiązanie, to model 4PR urzekł nas swoim brzmieniem łączącym szczegółowość, rozciągnięcie basu, doskonałą przestrzeń i słodycz. Żaden z testowanych przez nas w ubiegłym roku kabli nie dostarczył nam takiej przyjemności z odsłuchów.”

Informacje odnośnie kabla głośnikowego Kimber Kable 4PR

4PR to jeden z najpopularniejszych przewodów głośnikowych na świecie. Powstał w 1979 i do dnia dzisiejszego sprzedał się w milionach metrów w nie zmienionej formie. Składa się z ośmiu przewodzących linek z miedzi beztlenowej, po 4 w czarnej i brązowej izolacji z polietylenu. Doskonale sprawdza się w każdym systemie, a dzięki odporności na zakłócenia może być stosowany w rozwiązaniach profesjonalnych. Przekrój 2 x 2,08 mm2, sprzedawany w konfekcji lub ze szpuli.

HiFi Choice Styczeń 2012 Kimber 4PR