AXIOS AG

KIMBER AXIOS AG charakteryzuje się również unikalnym połączeniem maksymalnej przejrzystości dźwięku KIMBER, trójwymiarowej przestrzenności i czystego przepływu muzyki, z którego KIMBER KABLE jest znany na całym świecie. Konstrukcja kabla KIMBER AXIOS AG została również zaprojektowana przez KIMBER KABLE z myślą o uniwersalnej przydatności do codziennego użytku w taki sposób, aby była niezwykle elastyczna, tak lekka, jak to tylko możliwe, bez uszczerbku dla jakości dźwięku i zoptymalizowanej mikrofonii.

Unikalne połączenie maksymalnej przejrzystości dźwięku KIMBER, trójwymiarowego obrazowania przestrzennego i czystego przepływu muzyki w KIMBER AXIOS AG zostało osiągnięte dzięki 16-rdzeniowej technologii oplotu KIMBER, wykonanej w Ogden, Utah, USA, 16x czystego srebra, wykonanego w USA oraz 16 izolatorom stTC KIMBER, wykonanym w USA.

Charakter brzmienia KIMBER AXIOS AG odpowiada charakterowi brzmienia najpotężniejszych, ultra-liniowych, a tym samym wolnych od zniekształceń systemów referencyjnych na rynku światowym dzięki zastosowaniu 16 izolatorów stTC KIMBER o wartościach DK do 2,1 i 16x czystego srebra o wartościach IACS do 108,4%.

 "Ray Kimber jest kamieniem węgielnym w społeczności high-end, a jego kable są uwielbiane przez audiofilów na całym świecie. KIMBER AXIOS AG może być drogi, ale jego wydajność pokazuje, że jest naprawdę najlepszy z najlepszych.

Precyzja i szybkość transmisji AG zapierają dech w piersiach. Harmoniczne są pięknie teksturowane i żywe, z oszałamiającą barwą i szczegółowością. Wszystko, od syntezatorów po gitary, jest znakomicie odwzorowane. Elementy rytmiczne są fantastycznie zwymiarowane w przypisanych im przestrzeniach, a jednocześnie naturalnie współgrają i są w pełni zintegrowane z harmonicznym gobelinem dźwięku. Barwy i tony są reprodukowane w uderzająco naturalny sposób, dzięki czemu instrumenty i głosy brzmią tak realistycznie i atrakcyjnie, jak to tylko możliwe.

ZAKOŃCZENIA KABLI