AXIOS CU

KIMBER AXIOS CU charakteryzuje się unikalnym połączeniem maksymalnej przejrzystości dźwięku KIMBER, trójwymiarowej przestrzenności i czystego przepływu muzyki, z których KIMBER KABLE jest znany na całym świecie. Konstrukcja kabla KIMBER AXIOS CU została również zaprojektowana przez KIMBER KABLE z myślą o uniwersalnej przydatności do codziennego użytku w taki sposób, aby była niezwykle elastyczna, tak lekka, jak to tylko możliwe, bez uszczerbku dla jakości dźwięku i zoptymalizowanej mikrofonii.

Unikalne połączenie maksymalnej przejrzystości dźwięku KIMBER, trójwymiarowego obrazowania przestrzennego i czystego przepływu muzyki w KIMBER AXIOS CU zostało osiągnięte dzięki 16-żyłowej technologii oplotu KIMBER, wyprodukowanej w Ogden, Utah, USA, 16x czystej miedzi OFHC, wyprodukowanej w USA i 16 izolatorom stTC KIMBER, wyprodukowanym w USA.

Charakter brzmienia KIMBER AXIOS CU odpowiada charakterowi brzmienia najpotężniejszych referencyjnych systemów gramofonowych na rynku światowym dzięki zastosowaniu 16 izolatorów stTC KIMBER o wartościach DK do 2,1 i 16x czystej miedzi OFHC o wartościach IACS do 102%.

ZAKOŃCZENIA KABLI