AXIOS HY

KIMBER AXIOS HY charakteryzuje się również unikalnym połączeniem maksymalnej przejrzystości dźwięku KIMBER, trójwymiarowej przestrzenności i czystego przepływu muzyki, z którego KIMBER KABLE jest znany na całym świecie. Konstrukcja kabla KIMBER AXIOS HY została również zaprojektowana przez KIMBER KABLE z myślą o uniwersalnej przydatności do codziennego użytku w taki sposób, aby była niezwykle elastyczna, tak lekka, jak to tylko możliwe, bez uszczerbku dla jakości dźwięku i zoptymalizowanej mikrofonii.

Unikalne połączenie maksymalnej przejrzystości dźwięku KIMBER, trójwymiarowego obrazowania przestrzennego i czystego przepływu muzyki w KIMBER AXIOS HY zostało osiągnięte dzięki 16-rdzeniowej technologii oplotu KIMBER, wykonanej w Ogden, Utah, USA, 8x czystej miedzi OFHC i czystego srebra, każdy wykonany w USA, oraz 16 izolatorom stTC KIMBER, wykonanym w USA.

Charakter brzmienia KIMBER AXIOS HY odpowiada charakterowi brzmienia najpotężniejszych referencyjnych systemów lampowych na rynku światowym dzięki zastosowaniu 8x czystej miedzi OFHC o wartości IACS do 102% i czystego srebra o wartości IACS do 108,4%.

ZAKOŃCZENIA KABLI